Smirnoff Vodka  tüm dünyaca sevilen ve kokteyller için en uygun votkalardan biridir. Siz de evinizde Smirnoff Vodka yapmak istiyorsanız; sayfamız üzerinden Smirnoff Vodka kiti sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin en ucuz Smirnoff vodka kiti, en zengin vodka aroması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Dünyaca ünlü Smirnoff Vodka 2021 fiyatından çok daha ucuza evde kendi vodkanızı yapabilirsiniz. Evde vodka yapımı ve vodka kiti çeşitleri için sayfamıza bakabilirsiniz. Smirnoff vodka kiti içerisinden çıkan 10 mili litrelik cam şişedeki vodka aromasını 1 litre etil alkol ve 1.1 litre saf su ile iyice sallayıp karıştırdıktan sonra, 3-4  adet küp şekeri eritip karışıma ekleyiniz. Güneş görmeyen ve serin bir yerde 2-3 gün saklayınız. Smirnoff vodkanız shot olarak, bol buzla meyve suları veya kokteyllerde kullanmanız için hazır. Smirnoff Vodka’nın bu klasik lezzeti dışında meyve aromalı çeşitlerini de deneyebilirsiniz. Sayfamız üzerinden Smirnoff Yeşil elma vodka kiti, Smirnoff çilekli vodka kiti gibi Smirnoff vodka kiti çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

 Türkiye’nin en ucuz Smirnoff vodka kiti ile en zengin vodka aromasını yakalamak için bizimle iletişime geçiniz. Smirnoff vodka kiti çeşitleri, Absolut vodka kiti çeşitleri, Ciroc Vodka kiti çeşitleri ve tüm içki kiti çeşitleri için Kendin Hazırla sayfamıza bakınız.

 Eğer siz de Smirnoff – Vodka Aroması Kiti (2.1 litre için) 10 ML fiyatları ile ilgileniyorsanız,  Smirnoff – Vodka Aroması Kiti (2.1 litre için) 10 ML fiyatlarımız için ürünlerimizi inceleyebilir, “6 Adet Al 5 Adet Öde” kampanyamızdan dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

Şu an güncel piyasa göz önüne alındığında, Smirnoff – Vodka Aroması Kiti (2.1 litre için) 10 ML fiyatlarımız Türkiye’deki en kaliteli aromalar olup en uygun votka kiti fiyatlarıdır.

0 531 960 89 83 Numaralı WhatsApp Sipariş Hattımızdan 7 Gün 24 Saat siparişlerinizi verebilirsiniz.

Üstelik tüm siparişlerinizi ister %10 havale indirimi ile isterseniz kapıda kredi kartı ya da kapıda nakit ödeme seçenekleri ile güvenle satın alabilirsiniz.

Benzer Ürünler
Yorumlar: 0

Yorum yok.

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.*