Smirnoff Green Apple (Yeşil Elmalı) Vodka 3 kez damıtılıp, 10 kez filtrelenen bir rus kökenli Amerikan vodkası. Üretiminde GDO’suz mısır kullanılan Smirnoff Vodka; vodka severlerin en çok tercih ettiği vodka markalarından biri. Siz de evinizde Smirnoff Green Apple (Yeşil Elmalı) Vodka yapmak için sayfamız üzerinden Smirnoff Green Apple (Yeşil Elmalı)  Vodka kiti sipariş edebilirsiniz. Smirnoff Green Apple (Yeşil Elmalı) Vodka kitimiz Türkiye’nin en ucuz vodka kitidir. Smirnoff Green Apple (Yeşil Elmalı) Vodka kitimiz ile en ucuz vodka kiti ile en zengin Smirnoff Green Apple (Yeşil Elmalı)  Vodka aromasını yakalayabilirsiniz.

 Smirnoff Green Apple (Yeşil Elmalı) Vodka 2021 fiyatı ile karşılaştırıldığında çok daha ucuza kendiniz evde Smirnoff Vodka kiti ile vodka yapabilirsiniz. Smirnoff Green Apple (Yeşil Elmalı) Vodka kiti içerisindeki 10 mili litrelik cam şişedeki vodka aromasını 1 litre etil alkol ve 1.1 litre saf su ile iyice çalkalayıp karıştırınız. 3-4 adet küp şekeri eritip bu karışıma ekleyiniz. 2-3 gün güneş görmeyen, serin bir yerde dinlendiriniz. Smirnoff Green Apple (Yeşil Elmalı) Vodkanız shot olarak, kokteyllerde ya da meyve suyu gibi seçtiğiniz bir soğuk içecekle tüketmek için hazır.

 Smirnoff Green Apple (Yeşil Elmalı) Vodka kitimiz Türkiye’nin en ucuz vodka kitidir. Smirnoff Green Apple (Yeşil Elmalı) Vodka 2021 fiyatından çok daha ucuza evde yapabileceğinizi göreceksiniz. Evde vodka yapımı, en ucuz vodka kiti çeşitleri, en ucuz viski kiti çeşitleri, en ucuz rakı kiti çeşitleri, en ucuz içki kiti çeşitleri ve daha fazlasını Kendin Hazırla sayfamızda rahatlıkla bulabilirsiniz.

  Eğer siz de Smirnoff – Green Apple (Yeşil Elmalı) Vodka Aroması Kiti (2.1 litre için) 10 ML fiyatları ile ilgileniyorsanız,  Smirnoff – Green Apple (Yeşil Elmalı) Vodka Aroması Kiti (2.1 litre için) 10 ML fiyatlarımız için ürünlerimizi inceleyebilir, “6 Adet Al 5 Adet Öde” kampanyamızdan dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

 Şu an güncel piyasa göz önüne alındığında, Smirnoff – Green Apple (Yeşil Elmalı) Vodka Aroması Kiti (2.1 litre için) 10 ML fiyatlarımız Türkiye’deki en kaliteli aromalar olup en uygun votka kiti fiyatlarıdır.

0 531 960 89 83 Numaralı WhatsApp Sipariş Hattımızdan 7 Gün 24 Saat siparişlerinizi verebilirsiniz.

 Üstelik tüm siparişlerinizi ister %10 havale indirimi ile isterseniz kapıda kredi kartı ya da kapıda nakit ödeme seçenekleri ile güvenle satın alabilirsiniz.

 Smirnoff – Green Apple (Yeşil Elmalı) Vodka Aroması Kiti (2.1 litre için) 10 ML fiyatlarımızdan bazılarını sizler İçin aşağıda Listeledik.

 Smirnoff – Green Apple (Yeşil Elmalı) Vodka Aroması Kiti (2.1 litre için) 10 ML  ve diğer tüm votka aroması kitleri ile alakalı ürünlerimizin fiyatlarını öğrenmek için ilgili kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Ürünler
Yorumlar: 0

Yorum yok.

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.*