Chivas Regal Viski Kiti ile birlikte Chivas Regal 12 Scotch Viskinizi damak zevkinize uygun olarak tatlandırabilirsiniz. Eğer Chivas Regal 12 Viski Kiti Fiyatları ile ilgileniyorsanız Türkiye'deki en uygun viski aromalarıKendin Hazırla farkı ile sizlere sunuyoruz. 10 ML 'lik şişelerde 2.2 Litrelik chivas viskileriniz için dilediğiniz yüzlerce farklı tatta viski kitlerimizi inceleyebilirsiniz. 

Chivas Regal Viski Kitimizden alarak, chivas regal 12 yıl dinlendirilmiş viskilerinizi bu ürünümüze özel olarak tatlandırabilir, aroma olarak bal aroması  ve vanilya aromasına büründürebilirsiniz. Chivas regal 12 yıl dinlendirilmiş viskiler için özel olarak hazırlanmış olan bu viski kiti, viskilerinize hafif ve meyvemsi bir koku katarak içiminizi yumuşatacaktır.

Bu yumuşak ve akıcı viski kiti sayesinde, Chivas Regal 12 Scotch Viskilerinizi lezzetle içebilecek ve farklı viski aromalarımız ile farklı lezzetlere ulaşacaksınız. Şu an güncel Chivas Regal 12 Fiyatları göz önüne alındığında, Chivas Regal 12 Viski Aroması Kiti Fiyatlarımız Türkiye’deki en ucuz viski kitidir.

Chivas Regal 12 2021 Fiyatları baz alındığında, viski kiti fiyatlarımızın daha da uygun olduğunu göreceksiniz.  Piyasada en az bulunan viski aromalarından Chivas Regal Olgun Elma Aroması Kiti ile içim zevkinizin kalitesini artırın.

Chivas Regal 12 Viski Kiti 2021 Fiyatlarımız için aşağıdan ürünlerimizi incelebilir ve “6 Adet Al 5 Adet Öde” kampanyamızdan dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

0 531 960 89 83 Numaralı WhatsApp Sipariş Hattımızdan 7 Gün 24 Saat siparişlerinizi verebilirsiniz.

Üstelik tüm siparişlerinizi ister %10 havale indirimi ile isterseniz kapıda kredi kartı ya da kapıda nakit ödeme seçenekleri ile güvenle satın alabilirsiniz.

2021 Chivas Regal Viski Aroması Kiti Fiyatlarımızdan Bazılarını Sizler İçin Aşağıda Listeledik.

Chivas Regal 12 Viski Kiti ile alakalı tüm ürünlerimizin fiyatlarını öğrenmek için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.